Waga obsługi - Specjaliści finansowi | Integralia

Waga obsługi

pieniądze Niektórzy uważają, że obsługa w sklepach może być najgorsza, ważne, żeby było tanio. Ale to chyba nie do końca prawda. Nie lubimy niemiłych ludzi i niechętnie odwiedzamy takie miejsca, w których znajdują się opryskliwi sprzedawcy. Nie lubimy także, gdy atakują nas tuż przy wejściu, a ich uprzejmość jest bardzo sztuczna. Czasami zdarza się, że wychodzimy z przymierzalni, a jakaś pani wyciąga ręce i chce nam zabrać nasz sweter, który przed chwilą przymierzyłyśmy. Nie zapyta czy pasuje czy nie, a przecież chcemy go kupić. Denerwuje nas także to, że przy kasie, gdy już i tak wydajemy dużo pieniędzy, pani namawia nas do kolejnych wydatków, które nie są nam wcale potrzebne. Kolejna rzecz jaka nas denerwuje, to te piszczące bramki, czasami coś źle rozmagnesują i okazuje się, że piszczą, gdy przechodzimy, a wtedy wszyscy patrzą na nas, jak na złodziejki. Zupełnie inaczej jest w drogich, dobrych sklepach, jednak za dobrą fachową obsługę trzeba sporo zapłacić. Zdarza się, że idąc na zakupy do dobrze nam znanego marketu, gdzie wiemy, co i gdzie jest powykładane na półki stajemy zaskoczenie, ponieważ zmieniono położenie poszczególnych działów. A my pewnie idąc po na przykład owoce czy warzywa, które do tej pory były zawsze na końcu hali stajemy przed pólkami z odzieżą. A to, dlatego, że kierownictwo marketu wprowadziło zmianą w rozłożeniu poszczególnych działów. Ale na szczęście dzieje się to stosunkowa rzadko, więc najczęściej wiemy gdzie mamy podążać, w jakim kierunku, aby znaleźć produkty, które chcemy zakupić. Obsługa w sklepach dużych, czyli samoobsługa jest wygodna.

Cel takich sklepów dostępność ceny Sklepy internetowe to coraz częściej pojawiające się w dużych i większych miastach punkty sprzedaży. W świecie Internetu robienie zakupów w Internecie staje się coraz popularniejsze. W sieci istnieje wiele portali na których ludzie robią zakupy można tu wymienić choćby Ebay lub allegro oba to portale aukcyjne na których wystawiane są przedmioty nowe jak i używane o nieco niższych cenach niż w sklepie. Powstaje dużo sklepów oferujące klientom którzy nie mają czasu po pracują dużo i intensywnie zrobienie zakupów w postaci produktów żywnościowych lub innych towarów które są dostarczane do domu klienta bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych którzy nie lubią chodzić po sklepach i szukać interesujących ich rzeczy w tłumie innych osób. W sklepach internetowych można kupić produkty takie jak żywność, meble, ubrania, książki, odżywki sportowe, sprzęt sortowy, komputery, aparaty fotograficzne sprzęt TV i AGD i wiele innych rzeczy jakie tylko chcemy. Ceny w takich sklepach są zróżnicowane i należy do nich doliczyć koszt przesyłki towaru do domu.

Jest wiele rodzajów sklepów, w których możemy robić zakupy. Jedne z nich to tzw second - handy. Możemy w nich kupić produkty z drugiej ręki. Zazwyczaj znajdują się w nich oczywiście ubrania. Jest to odzież używana, zazwyczaj przywożona z zachodu, najczęściej z Niemiec albo z Holandii. Niektórzy nie lubią tego rodzaju sklepów, ponieważ uważają, że noszenie używanych ubrań nie jest higieniczne. Chociaż podobno ta odzież przed sprzedażą jest dezynfekowana, co czuć gdy tylko wejdzie się do takiego sklepu. Jednak inni ludzie nie widzą w tym nic złego czy nieprzyjemnego. Doceniają cenę tych towarów. Cieszą się, że mogą kupić wiele rzeczy za niewielkie pieniądze. Niektórzy odwiedzają tego typu sklepu także po to, by znaleźć dla siebie coś oryginalnego. Dzięki temu mogą zawsze nosić na sobie ubrania niepowtarzalne, a nie takie jak wszyscy inni dookoła. Oczywiście kupowanie w second - handach jest sprawą niezwykle indywidualną i zależy od naszych osobistych upodobań.

Popularne

  • Najczęściej kupowane

    Zarabiaj codziennie!Jedną z najciekawszych ofert na rynku usług bankowych zaoferował w ostatnim cza…

  • ały czas

    Zarabiaj codziennie!Jedną z najciekawszych ofert na rynku usług bankowych zaoferował w ostatnim cza…

Polecamy