Niemiłe pracownice - Specjaliści finansowi | Integralia

Niemiłe pracownice

pieniądze Najwięcej niemiłych pracowników na metr kwadratowy przypada w hipermarkecie. W kasie niektóre osoby są tak niemiłe, że chce się jak najszybciej taki sklep opuścić. Jednak niektóre sieci sklepów starają się jakość obsługi w kasach poprawić i teraz każdy kasjer czy kasjerka mówią "dzień dobry" i "do widzenia". Jednak nawet tak miłe słowa w ustach niektórych ludzi brzmią fatalnie, zwłaszcza jeśli robią przy tym miny zniechęcenia. Ale najgorzej zostaniemy potraktowani, jeśli zapytamy o coś jednego z pracowników. Zazwyczaj zgrzewki napojów nie są porozcinane, a nie każdy ma jakiś nóż przy sobie, żeby je przecinać, więc prosimy o pomoc pracowniczkę jednego z marketów. Patrzy na nas dziwnie i pyta czy sami nie możemy tego zrobić, jest obrażona, że w ogóle śmieliśmy ją zaczepić. Podobnie jest, gdy zapytamy o jakąś rzecz, której szukamy, otrzymamy w odpowiedzi wiązankę wulgaryzmów i na tym się to skończy. Z powodów wyżej czy wcześniej wymienionych obsługa w sklepach samoobsługowych jest praktyczna dla nas, klientów. Mamy dużo czasu na wybór odpowiednich produktów, tym bardziej, że jest ich na półkach ogromny wybór. Inną sprawą są pojawiające się niekiedy kolejki przy kasach. I to może być negatywem, jeśli mamy do kupienia tylko parę artykułów, a jeszcze gorzej, – gdy chcemy kupić tylko jedną rzecz. Wtedy widząc wyładowane po brzegi koszyki innych klientów stajemy przed wyborem: czy zostawić ten zakup na później i wyjść czy stać w kolejce z tą jedną rzeczą. Na szczęście są kasy obsługujące klientów z artykułami do dziesięciu sztuk.

Gdzie występują co można tam kupić Małe sklepy rodzinne to najczęściej zakładane prze 2-3 osoby interesy które mieszczą się przy osiedlach lub w pobliżu domów jednorodzinnych. Maja na celu zaopatrzenie w towary osób które nie luba daleko jeździć do wielkich supermarketów. Takie sklepy są często odwiedzane przez osoby które mają zaufanie do małych punktów handlowych, liczących na to że towar tam oferowany Bendzie zawsze świeży i nietakt drogi jak w innych sklepach. Sklepy te są często wybierane z przyzwyczajenia jeżeli taki sklep znajduje się blisko to np. starsi ludzie wybiorą jego usługi zamiast jechać daleko do wielkiego sklepu. Wszystko to sprawia ze na rynku wciąż jest dużo małych sklepów które oferują klientom dobra i nie droga żywność lub produkty. Klijętami takich sklepów są osoby które np. kupowały u rodziców osób które teraz prowadza ten sklep i nie zamierzają teraz tego zmieniać. Sklepy takie najczęściej oferują towar po niższych cenach jest on kupowany nieraz bezpośrednio od dostawców i producentów. Sklepy takie najwięcej zarabiają na sprzedaży produktów spożywczych i chemii gospodarczej.

Są takie sklepy, które omijamy z różnych powodów. Czasami chodzi po prostu o to, jak wygląda sama wystawa. Często nie zachęca ona do wejścia do środka i zainteresowania się tym, co jest wewnątrz danego sklepu. Ale nie zawsze omijamy sklep ze względu na brzydką czy po prostu nieestetyczną wystawę. Czasami chodzi o coś zupełnie innego. Niektóre sklepy nas odstraszają, bo wyglądają aż za dobrze. Jeśli widzimy luksusowy sklep, spodziewamy się oczywiście wysokich cen towarów, na które nas najzwyczajniej w świecie nie stać. Dlatego wolimy nawet tam nie zaglądać, żeby nie psuć sobie humoru. Tego typu sklepy są zachętą dla bogatych ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na zachcianki i to bardzo drogie zachcianki. Tacy ludzie lubią, gdy sklep wygląda efektownie, dotyczy to zwłaszcza osób nowobogackich, które wszędzie pragną widzieć przepych i jeśli widzą tego typu sklep, chętnie udają się tam, by wydać swoje pieniądze. Jest to jednak wskazówka dla właścicieli, by dobrze dekorowali swoje wystawy, chcąc pozyskać określonego klienta.

Popularne

  • Wymiana

    Często w sklepach, w których robimy zakupy możemy mieć do czynienia z niekompetentnymi sprzedawcami…

  • Nakaz hazardu

    Często w sklepach, w których robimy zakupy możemy mieć do czynienia z niekompetentnymi sprzedawcami…

Polecamy