Niekompetentny - Specjaliści finansowi | Integralia

Niekompetentny

pieniądze Często w sklepach, w których robimy zakupy możemy mieć do czynienia z niekompetentnymi sprzedawcami. Gdy zapytamy o jakiś produkt, sprzedawca zrobi wielkie oczy, bo nie będzie wiedział co nam na ten temat ma odpowiedzieć. Niektórzy dadzą nam po prostu dany przedmiot i powiedzą, żebyśmy sobie przeczytali. Inni będą sami próbować coś odczytać. Zabawnie może być nawet w monopolowym. Idziemy do jednego z miejskich sklepów monopolowych i prosimy panią i jakieś dobre czerwone wino. Pani mówi, że jest takie, takie i takie. Pytamy o jedną z butelek, czy to wytrawne czy słodkie, a pani odpowiada nam, że "innowacyjne", więc pewnie dobre, ale ona nie wie co to znaczy. Ktoś, kto pracuje w alkoholach, powinien chociaż trochę się na nich znać, pomijając już znanie znaczeń podstawowych słów z języka polskiego. Dlatego jeśli widzimy, że sprzedawca nie ma pojęcia co sprzedaje, lepiej taki sklep opuścić i udać się w lepsze miejsce, gdzie ktoś będzie mógł z nami porozmawiać. W sklepach samoobsługowych obsługa klienta to jedynie skasowanie pieniędzy za zakupione towary, czyli obsługa w skalpach takowych to po prostu kasa i pani w niej siedząca. Najczęściej obsługa przy kasie jest szybka i sprawna, co jest zaletą kupowania w sklepach samoobsługowych. Panie maja wprawę w kasowaniu poszczególnych produktów i nawet, jeśli kolejka jest duża a koszyki wypełnione zakupami po brzegi – kasowanie idzie sprawnie. Dużo sprawniej niż na przykład w małym sklepiku, gdzie obsługuje pani za ladą, jest na dodatek sama, a ludzi całe mnóstwo. W dodatku każdy z klientów namyśla się dopiero przy ladzie.

Co oferują czy jest drogo czy warto kupować Sklepy komputerowe jak sama nazwa mówi zajmują się sprzedażą komputerów i części oraz podzespołów współpracujących z komputerami, niektóre sklepy oferują wyposażenie stanowisk komputerowych oraz np. podłączenie do sieci komputerowej. Najbardziej i najczęściej oferowanym klientom sprzętem jest komputer lub not buk. W dzisiejszym świecie posiadanie komputera stało się przydatne i za razem popularne. Tak więc sklep komputerowy to niezły pomysł w dzisiejszym świecie. Klijjęci najczęściej kupują komputery stacjonarne do domu służące do rozrywki oglądania filmów serfowania po sieci Internet, grania w gry i nauki. Drugim po komputerach stacjonarnych sprzętem kupowanym są not buki są to komputery przenośnie stosowane głównie przez biznesmenów lub przez przedsiębiorców jak również przez studentów ogólnie ludzi którzy musza się przemieszczać a potrzeby ja dostępu do komputera w wielu miejscach. W sklepach komputerowych które sa położone w mniejszych pomieszczeniach i bardziej na uboczu miasta można kupić zawsze taniej i korzystniej sprzęt komputerowy i jest to opłacalne dla kupującego i dla sprzedającego który może zostać polecony innym kupującym.

Są takie rodzaje sklepów, które od razu przypadają nam do gustu i zaczynamy w nich chętnie i co najważniejsze, regularnie robić zakupy. Jednak są i takie sklepy, które omijamy z daleka. To, co oceniamy jako pierwsze, to oczywiście obsługa. Jeśli pani w kasie jest niemiła albo okazuje się, że zupełnie nie ma pojęcia jaki towar znajduje się w jej sklepie, to raczej takie miejsce omijamy. Potem oceniamy zaopatrzenie. Jeśli sklep ma dużo towaru, to chętniej go odwiedzamy, bo nie musimy chodzić do kilku różnych miejsc. Poza tym produkty, które kupujemy muszą być świeże. Jeśli chociaż raz trafimy na coś niedobrego, co spowoduje zatrucie albo kupimy mięso, które będzie po prostu śmierdzące, to sklep jest automatycznie skreślony. Poza tym szybko wieść się rozchodzi i nasi znajomi także przestają tam robić zakupy. Jeśli, zatem mamy swój sklep, musimy zwrócić uwagę na wszystkie te aspekty, które klient ocenia. Dzięki temu zyskamy coraz szersze grono kupujących, a o to właśnie nam chodzi.

Popularne

  • Bankowość internetowa

    Ściśle określone są również ustawowe wymagania względem głównego księgowego, które jednak zostały …

  • Hazard w internecie

    Ściśle określone są również ustawowe wymagania względem głównego księgowego, które jednak zostały …

Polecamy