kredyt hipoteczny szczecin - Specjaliści finansowi | Integralia


kredyt hipoteczny szczecin

pieniądze Każdy sprzedawca jest nękany hasłem mówiącym iż klient to nasz pan. W rzeczywistości owy an to po prostu cham, któremu w życiu powiodło się nieco lepiej, i "hańbić" się fizyczną pracą nie musi,. A skoro nie musi, to i nie wie, ile to kosztuje wysiłku i jak ciężkie to zajęcie. Przy tym klienci nie szanują sprzedawców, traktują ich niemal tak samo, jak i śmieciarzy i sprzątaczy. I w żadnym wypadku, klient nie jest naszym panem. Musimy sobie w końcu zdać sprawę z tego, że obrażać i poniewierać nie wolno nikogo.Coraz częściej właściciele sklepów opowiadają się po stronie sprzedawców. Bo wszyscy wiemy, że klienci często są bezczelni. Nawet jeśli sprzedawca jest uprzejmi, to kupujący i tak są pretensjonalni. A szkoda, ale co zrobić, takie mamy społeczeństwo. Niestety w Polsce mieszka wielu ludzi, którzy w żaden sposób nie dorośli do życia w kraju demokratycznym, kraju równych praw. Wielu Polaków zatrzymało się w czasie w okresie Stalinizmu i późniejszego socjalizmu.

Klient to człowiek, który kupuje dany wybrany towar. Klientami zawsze są ludzie, którzy nie tylko kupują, ale ogólnie korzystają z usług danego usługodawcy, czy to może jest sklep mięsny, spożywczy czy nawet biuro podróży. Klienci niemalże zawsze dyktują warunki, a im więcej kupujemy to oczywiście mamy o wiele więcej do powiedzenia. Klienci muszą znać doskonale swoją pozycję, ponieważ okazuje się, że bez klienta nie ma handlu, a więc można z tego wyciągnąć bardzo wiele pozytywnych korzyści, dla klienta, ponieważ producent czy sprzedawca zawsze będzie musiał się bronić przed klientem. Dla każdego logiczne jest to, że pragnie on zaoszczędzić jak najwięcej, a więc stara się oczywiście wynegocjować jak najniższa cenę, która będzie dobra dla klienta, ale dla sprzedawcy automatycznie będzie oznaczała mniejszy zarobek, ale kiedy jednak brakuje nam klientów i nie mamy na czym zarabiać wszelkie sposoby zwabienia klienta okazują się dobre i pozytywne, ponieważ ruszamy kolejny raz do przodu z naszymi zarobkami.

Sprzedawca to takie stworzenie, które poznając, że klient nie zna się na towarze, który chce kupić, to będzie próbowała owego klienta oszukać. Jeśli więc jesteśmy zmuszeni korzystać z rady sprzedawcy, to musimy się pilnować i uważać. Często klientowi bowiem wpycha się, towar, który tak naprawdę est słabej jakości i sprzedaje się słabo. W opinii sprzedawcy: jeśli coś nie schodzi, to trzeba się tego pozbywać wszelkimi środkami. Klient niemal w każdym sklepie narażony jest na oszustwo. Nawet w sklepach spożywczych. Tam bowiem bardzo często fałszuje się terminy przydatności do spożycia. Jeśli będziemy mieli wątpliwości odnośnie jakości produktu, to po prostu tego nie kupujmy. Tak dla nas - klientów będzie najbezpieczniej. Jeśli kupujemy sprzęt elektroniczny, to skonsultujmy to z niezależnym rzeczoznawca lub przyjacielem, który na takim sprzęcie się zna. Klient nie musi być naiwny. Kupujmy to, co rzeczywiście jest wysokiej jakości i w co inwestować warto.

Popularne

  • Szczęście umiejętności

    Niestety pieniądz podzielił ludzką mentalność. Nastąpił podział ludzkości na gorszą i lepszą, biedn…

  • Oferty pracy Gorzów Wielkopolski

    Niestety pieniądz podzielił ludzką mentalność. Nastąpił podział ludzkości na gorszą i lepszą, biedn…

Polecamy